Jeton Kart ile Para Yatırma

Posted by admin in Genel on 12 Kasım 2016 with Yorum Yok

Günümüzde alışveriş yapmak için Kredi Kartı kullanmanıza gerek kalmamıştır. Jeton Kart ile Para Yatırarak veya ödeme yaparak alışveriş yapmanız mümkündür.. Hiç bir şekilde kimlik bilgileriniz talep edilmeden ödeme yapabilirsiniz.

Artık bir çok internet sitesinden  veya yurt dışı internet alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanız güvenli şekilde mümkün. Ön ödemeli kart sistemi olan Jeton Kartı kullanarak ödeme yapmanız sizin için güvenli ve kazançlı bir yol olacaktır. Dünyanın bir çok yerinde tercih edilen ve ödeme seçeneği olan Jeton Kart ile ödeme yapmak çok  kaliteli ve kolaydır.

Yapmanız gereken sitemizde Jeton Kart Fiyatları Sayfasından sizlere gerekli olan jeton kart miktarını belirlemek ve ardından canlı desteğimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip satın alacağınız miktarı belirtmek ve sonrasında havale işlemini gerçekleştirip 10 dakika içerisinde sistemimize girmiş olduğunuz cep telefonunuzu kontrol etmek. En geç 10 dakika içerisinde Jeton Kart Pin kodunuz sizlere SMS ile gönderilir ve gönül rahatlığında para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Neden Jeton Kart ile Ödeme Yapmalısınız ? ;

  1. Kimlik bilgilerinizi hiç bir şekilde paylaşım gereği duymadan ödeme yapabilirsiniz.
  2. Hiç bir şekilde dolandırılmak ve kandırılmak istemiyorsanız tek kullanımlık Jeton Kartı tercih etmelisiniz.
  3. Yurt dışında bir çok alışveriş sitesinde Kredi Kartın’dan daha hızlı şekilde ödeme yapmak için Jeton Kartı tercih etmelisiniz.
  4. Ay sonunda kredi kartınızın banka ekstresinde bilmediğiniz borçlar ve yüksek faiz oranlarından sıkıldıysanız tek kullanımlı ve limitini siz belirlediğiniz Jeton Kartı tercih etmelisiniz.

ve saymakla bitmeyecek özellikleri tatmak istiyorsanız. Bir sonraki ödemenizi Jeton Kart ile gerçekleştirin ve aradaki farkı görün. Bundan sonraki yapacağınız tüm ödemelerde tek güvenceniz olarak Jeton Kartı kullanacağınız’dan eminiz ve sizlere her hangi bir sorun yaşamanız adına 7/24 Canlı Destek Hizmeti sunmaktayız.

         SatisKart.Com Ailesi olarak yılların tecrübesi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.