Jeton Kart Nasıl Alınır , Güvenli Uc...

Jeton Kart Nasıl Alınır , Güvenli Ucuz

Posted by admin in Genel on 12 Kasım 2016 with Yorum Yok

SatisKart.Com Jeton Kart Resmi Satış Sitesinden , güvenli ve yasal yoldan Jeton Kart satın alabilirsiniz. Gönül rahatlığında ödeme yapabilirsiniz.

Ön ödemeli kart satın alırken en önemlisi sizlere yetecek kadar veya ihtiyacınız kadar almanız sizler için kazanç olacaktır. Hiç bir şekilde zarar etmenizi istemeyiz. Miktarınızı belirledikten sonra yapmanız geren canlı destek bölümümüze bağlanarak. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek satın alacağınız Jeton Kart Miktarını belirterek. Ödeme yapacağınız hesap numarasını belirtin. Müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere hesap numarası paylaşılır ve ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra , Sistemimize bağlanırken girmiş olduğunuz Cep Telefonu Numaranıza SMS ile Jeton Kart pin kodu gönderilir ve gönül rahatlığında alışveriş yapabilirsiniz.

    Bu işlem kısa sürer aslında ama tamamen siz müşterilerimize bağlıdır. Kesin net bir süre veremeyiz siz ne kadar hızlı ödeme bildirimi yaparsanız , müşteri temsilcilerimiz’de ona bağlı hızlı dönüş sağlarlar ve sizlere SMS ile Pin kodunu paylaşırlar.

Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğumuzdan dolayı fiyatlarımız sabittir ve hiç bir şekilde yüksek komisyon alınmaz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.